Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret Fashion Show’un reytingleri düştü
Victoria’s Secret Fashion Show’un reytingleri düştü
Son zamanlarda Rihanna ve Halsey gibi ünlü isimlerin hedefinde olan Victoria'S Secret'in izlenme oranları düştü. Bir istatistik şirketinin açıklamasına göre veriler hiç iç açıcı değil...
Moda 6 Aralık 2018 - 12:51

Dünyaca ünlü moda şovu Victoria’s Secret Fashion Show’un geçtiğimiz hafta ABC televizyonunda yayınlanan reytingleri oldukça düşük gelmiş. Bir istatistik kurumunun açıklamalarına göre izlenme sayısı 2014’ten 2017’ye, 9.12 milyon’dan 4.98 milyona düşmüş…

Adriana Lima'nın ağlayarak veda etmesi sosyal medyada ses getirmişti...

Adriana Lima’nın ağlayarak veda etmesi sosyal medyada ses getirmişti…

Markanın izlenmesinin bu kadar düşmesi ise akıllara haklarında yapılan eleştirileri getiriyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Victoria’s Secret Yaratıcı Yönetmeni Ed Razek, trans ve büyük beden modellerin şovlarına asla çıkamayacağını belirtmiş, bunun üzerine de marka eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Hatta Victoria’s Secret’ta bir de istifa şoku yaşanmıştı.

victorias-secret

Defileye Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner gibi isimlerin katılması da izlenmeyi artırmaya yetmemiş…

Rihanna’da markanın yaptığı açıklamalara karşın tepkisini ortaya koymuştu… 2018 şovunda sahne alan ünlü şarkıcı Halsey de tepkisini ortaya koyanlardandı… “Gençliğimden beri Victoria’s Secret defilesinin hayranıyım” diyen Halsey de yapılan açıklamaları talihsiz bulduğunu belirten bir mektup yazdı.

Victoria's Secret Fashion Show'un git gide düşüşe geçtiği konuşuluyor...

Victoria’s Secret Fashion Show’un git gide düşüşe geçtiği konuşuluyor…

Son güncelleme: 12:56 - 06.12.2018