Hangi ülkede kadın-erkek eşitliği sağlanmışsa, Allah o ülkeye “Yürü ya kulum” demiş, kadın-erkek eşitliğinin olduğu ülkeler uygarlıkta ilerleyip her alanda gelişerek dünyanın hâkimi olmuşlardır.

Kadını yok sayan toplumların hali içler acısıdır. Dünyanın en geri kalmış ülkeleri olarak yokluk ve sefaletle boğuşmaktadır.

Kadını toplum hayatından çekip eve kapatan ülkelerin perişan hali bilindiği halde, ülkemizde bunu anlamak istemeyen yobaz tayfası kadın düşmanlığını hayasızca körüklüyor!

★★★

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, önemli bir konuyu dile getirerek:

“Kadın Millî Voleybol Takımımızı cami hoparlörlerinden ‘Din düşmanı’ ilan eden imam efendiler ‘Kaseti olan’ genel başkanın kim olduğunu merak etmiyorlar mı? Kaseti olan kim ve konusu ne?” diye sordu.

Türkiye’nin medarıiftiharı (övünülen, gurur duyulan kişileri) olan şampiyon voleybolcu kızlarımıza hakaret eden gerici tayfası memleketin sorunlarıyla nedense hiç ilgilenmiyor.

Doğru Parti Lideri Serdaroğlu kaleme aldığı yazıda çeşitli yolsuzluklardan bahsettikten sonra şöyle diyor:

“Çok yakında öyle şeyler duyacaksınız ki, yüksek sesle ‘Bu kadarı da olmaz’ diyeceksiniz. Neden ekonomik olarak bu duruma düştüğümüzü de anlayacaksınız! Türk milletine sözümüzdür: Hırsızların, dolandırıcıların yargılanmaları halka açık ve TV’lerden canlı yayın olarak yapılacaktır.”

★★★

Milli Kadın Voleybol Takımımız her zaman gururumuz oldu. Japonya’daki Olimpiyat elemelerinde bütün maçları kazanıp 7’de 7 yaparak Paris Olimpiyatlarına katılma hakkını kazandı.

Kızlarımızın dize getirdiği ülkeler: Japonya, Brezilya, Arjantin, Belçika, Bulgaristan, Peru, Porto Riko.

Bu 7 ülkenin takımlarını çökerterek üst üste 22’nci galibiyetini alan Milli Kadın Voleybol Takımımız dünya klasmanında birinci sıraya yükseldi.

Böylesine eşsiz başarıyı çok eski yıllarda sadece milli güreş takımlarımız kazanmıştı. Artık kazanamıyorlar!

Uluslararası yarışmalarda bayrağımızı şampiyon kadın sporcularımız dalgalandırıyor ve milli marşımızı tüm dünyaya dinletiyorlar.

Gericiliğe geçit yok!


Voleybolcu kızlarımıza dil uzatan yobazlar aslında kendilerini sorgulamalı!

Bu kafayla şimdiye kadar bilim ve kültür alanında ne yaptılar?

Niçin hiçbir buluşa, keşfe, icada velhasıl herhangi bir yeniliğe imza atmadılar?

Toplumu “Allah ile aldatan” bu tür köktendinciler, insanlığa ve uygarlığa hizmet edecek en ufak bir buluş bile sergilemediler. Sadece her yeniliğe “günah” dediler, o kadar!

Cinsellikten başka bir şey düşünmedikleri görülen ve şampiyon kızlarımız için “Bunların yaptığı baldır-bacak sergilemekten başka bir şey değil. Hepsi de günah işliyor!” diyen yobazların, bir takım kutsal ifadeleri kullanarak insanları aldatmaktan başka şey yaptıkları yok!

Kadını yok sayan ve kadını köle gibi görmeyi marifet zanneden gerici zihniyet, toplumları ilkelliğe sürükler. Son dönemle meydanı boş bulan bu tipler iyice azıttılar ama Büyük Türk Milleti gericiliğe asla geçit vermeyecek!

TEBESSÜM

Bu da acı bir tebessüm!


İzmirli okurum Eyüp Berk “Günümüzün şartlarına uygun, babam rahmetli Muharrem Berk’e ait bir şiirini sunuyorum” diyerek insanı acı acı tebessüm ettiren şu dizeleri göndermiş:

İyi gün gelir diye, bekledik ertesini,

Her gelen gün arattı, kendinden öncesini,

Can tende iken, umut kesilmez ama,

Ömrümüz yetmeyecek, görmeye iyisini...

İyi günler beklerken, hep kötü görüyoruz,

Hayatı sürmek değil, yerde sürüklüyoruz,

Ağır zamlar altında, ezilip tükenerek,

Ölüm bir defa ama, biz her gün ölüyoruz.

GÜNÜN SÖZÜ

Azınlık haklı olsa bile çoğunluk her zaman haklı çıkar!