Reklamsız Sözcü

Gökdeniz Kartal’da yaşam başladı

Kartal’da, Gülsa İnşaat ve Bay Yapı işbirliği içerisinde hayata geçirilen Gökdeniz Kartal'da yaşam başladı. 

android-time 12:27 16 Ağustos 2017
Gökdeniz Kartal’da yaşam başladı
Kartal’da, Gülsa İnşaat ve Bay Yapı işbirliği içerisinde hayata geçirilen Gökdeniz Kartal'da yaşam başladı. 

7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde, 35 bin metrekare inşaat alanına sahip, bin metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan ve toplam 204 konut bulunan Gökdeniz Kartal'ın mimarisi Ömer Çamoğlu imzası taşıyor.

HAREKETLİ SOSYAL YAŞAM SUNUYOR

Yarı olimpik havuz ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, tv salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi gibi sosyal alanlar ile yaşama değer verdiğinin bir göstergesi olurken, 3.20 tavan yüksekliği ile sunduğu ferah mekânlarda, beş adayı önüne alan manzara keyfi sunuyor.

Bulunduğu lokasyonda yeşili, denizi ile, hayatınıza güzellikler, metro, deniz otobüsü, E5 ve sahil yoluna yakınlığı ile hayatınıza kolaylıklar sağlarken, adliye, hastane ve kültür merkezi, marinalara hemen ulaşılabilir uzaklıkta yer alıyor.

SON KALAN DAİRELER İÇİN FIRSAT ÖDEME KOŞULLARI

Söz konusu ödeme planı %70 kredi, %30 ara ödemeler 12. 24.ve 36. aylarda, vade farksız %10 luk dilimler halinde ödenecek şekilde hazırlanmış olup, tablodaki kredi taksitleri 0,90 oran ile %10 artan taksitli hesaplanmıştır. 12 ay boyunca kira desteği ile, daireler tapusu ile hemen teslim.

Son güncelleme: android-time 08:5122.08.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more