Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ekranların minik yıldızları
Ekranların minik yıldızları
Onlar, televizyon ekranlarında veya sinema perdesinde yer alan, kendi küçük ama yeteneği büyük çocuk yıldızlar.
Magazin 23 Nisan 2016 - 01:25

Anıl ÇIRPAN

Onlar, televizyon ekranlarında veya sinema perdesinde yer alan, kendi küçük ama yeteneği büyük çocuk yıldızlar. Kimi zaman bölüm başına aldıkları ücretlerle haber oluyorlar, kimi zaman rol aldıkları dizilerde yaşadıklarıyla. Hepsinin ortak noktası, herkes tarafından seviliyor olmaları. İşte o minik yıldızlar…

Ataberk Mutlu

2005 Çorlu doğumlu Ataberk Mutlu, en çok ‘Karadayı' dizisi sayesinde geniş kitlelerce sevildi. Pek çok reklam filminde de oynayan minik aktör şu sıralar ‘Poyraz Karayel'de Sinan karakterini canlandırıyor. Ataberk, geçen yıl Altın Kelebek ödüllerinde ‘En İyi Çocuk Oyuncu' seçildi.

Yağız & Yiğit Sayın

‘AŞK Yeniden' dizisinde Özge Özpirinçci'nin canlandırdığı Zeynep'in oğlu Selim karakterini ikiz bebekler Yağız ve Yiğit Sayın canlandırıyor. Sevimliliğiyle dikkat çeken bebekler 2014 yılının şubat ayında dünyaya gelmiş.

 

Aybars Kartal Özson

‘KÖRDÜĞÜM' dizisinin küçük karakteri Kaan'ın gözyaşları ve gülümsemesi, ekran başındakilerin yüreğine dokunuyor. 2008 doğumlu Aybars Kartal Özson ‘Muhteşem Yüzyıl', ‘Sen Benimsin' gibi dizilerde de rol aldı.

Beren Gökyıldız

‘KOCAMIN Ailesi' dizisinde oynadığı Pelin karakteriyle adından sıkça söz ettiren Beren Gökyıldız, başarılı oyunculuğuyla parlayıp reklamlarda da rol aldı. 2009 doğumlu küçük yıldız, Altın Kelebek ödüllerinde ‘En İyi Çocuk Oyuncu' kategorisinde de aday olmuştu.

Mesut Can Tomay

SOSYAL medya platformu Vine'da çektiği kısa videolarla meşhur olan Mesut Can Tomay, aynı zamanda ‘Yetenek Sizsiniz' yarışmasında da finalist olmuştu. ‘Türk'ün Uzayla İmtihanı' dizisinde de rol alan oyuncu, şu anda ‘Kördüğüm' dizisinde Genco'nun çırağı İsot karakterini canlandırıyor.

Su Burcu Coşkun

ŞU sıralar ‘Aşk Yeniden' dizisinin cimcimesi Su Burcu Coşkun, 2004 doğumlu. Küçük oyuncu daha önce pek çok reklam filminde de rol aldı.

Emir Berke Zincidi

2005-Ankara doğumlu Emir Berke Zincidi, reklam yıldızı olduktan sonra ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde Osman'ı oynadı. Daha sonra ‘Küçük Ağa' dizisinde rol alan minik oyuncu, bir de sinema filmi çektikten sonra geçen yıldan bu yana bir banka reklamıyla ekranlarda…

Melisa Giz Cengiz

2007 yılında doğan Melisa Giz Cengiz, ismini 2013 yılında yayınlanan ‘Çalıkuşu' dizisinde canlandırdığı Feride'nin küçüklüğü ile duyurdu. Çeşitli reklam filmlerinde de rol alan oyuncu, ‘Kiralık Aşk' dizisinin kadrosunda yer aldı.

Son güncelleme: 01:32 - 23.04.2016