Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri, kendisine idol olarak Beren Gökyıldız’ı seçti
Gonca Vuslateri, kendisine idol olarak Beren Gökyıldız’ı seçti
Gonca Vuslateri, Anne dizisindeki rol arkadaşı Beren Gökyıldız hakkında takipçilerini keyiflendiren bir paylaşımda bulundu.
Magazin 11 Kasım 2016 - 15:01

İlk bölümüyle büyük beğeni kazanan ve kadrosunda Vahide Perçin, Gonca Vuslateri ve Cansu Dere gibi usta isimleri izleme fırsatı bulduğumuz Anne dizisi aynı zamanda genç bir oyuncu olan Beren Gökyıldız’ın da Türkiye gündemine oturmasını sağladı. Dizinin duygu ve gözyaşı yüklü ilk bölümünde oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız görünen o ki bu başarısıyla sadece ekran karşısındaki izleyiciyi değil aynı zamanda birlikte oynadığı oyuncuları da etkilemeyi başarmış.

gonca-vuslateri-ic

Dizide birlikte oynadığı Gonca Vuslateri’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da bunu doğruladı. Beren Gökyıldız ile sette çekilmiş bir karesini paylaşan Gonca Vuslateri, bu neşeli fotoğrafın altına; “Benim çiçeğim, özledim seni. İnsan idol olarak kendinden büyüğü baz alır genelde. Benim idolüm sensin. Ne olacak şimdi?” notunu yazdı.

Son güncelleme: 15:02 - 11.11.2016