Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz’ın Brüksel paylaşımı: “DEAŞ da sizleri ‘özgürce’ patlatsın!”
Tuğçe Kazaz’ın Brüksel paylaşımı: “DEAŞ da sizleri ‘özgürce’ patlatsın!”
Tuğçe Kazaz'dan Belçika'daki kanlı terör eylemine ilginç yorum!
Burcu ÖZEN
Magazin 30 Mart 2016 - 07:37

Gündemi yakından takip eden Tuğçe Kazaz’ın artık kimi, neleri savunduğunu bilmeyen yok! Kendince çıkarımlar yapıyor, suçlular belirliyor, karşılaştırmalar yapıyor; hatta akıl bile veriyor! Birkaç gün önce de ‘Avrupa’nın adaleti’ başlıklı bir yazı yazdı.

“Bosna soykırımını deşifre eden gizli belgeleri yayınladığı için gazeteci Lahey'de yaka paça tutuklanmış. Ne diyeyim adalet bu. Darısı Can Dündar ile Erdem Gül'ün başına” dediği yazısıyla da tepki almayı ve gündeme gelmeyi başardı.

Fotoğraflar: Sosyal medya/Brüksel'de patlama

Bu tepki çeken paylaşımın ardından Kazaz, yine tepki çekecek bir paylaşıma imzasını attı. Bu sefer okun ucunda Brüksel vardı… Kazaz, yaklaşık bir hafta önce, en az 34 kişinin öldüğü Belçika’nın başkenti Brüksel’de gerçekleşen patlamalar hakkında yorum yaptı.

İşte Kazaz’ın Brüksel için yazdığı o satırlar;

Bombalarıyla masumları öldüren PKK’ya özgürlük çadırı kurdurtan Brüksel! Çoluk çocuk demeden bizleri bu denli haince öldürenlere özgürlük tanıyorsunuz da, aynı ‘özgür’ duygularla sizleri patlatan DEAŞ gibi bir terör örgütüne neden sesiniz yükseliyor? Bu nasıl bir ikiyüzlülüktür? O zaman bırakın, tıpkı o çadır kuranlar gibi terörist olan DEAŞ da sizleri ‘özgürce’ patlatsın!

Son güncelleme: 11:11 - 30.03.2016