Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tülin Şahin havalimanında gergin saatler yaşadı
Tülin Şahin havalimanında gergin saatler yaşadı
Tülin Şahin, eşi Mehmet Özer'le İtalya yolculuğu öncesi havalimanında Plus Elit kartı olmadığı için Lounge salona giremeyince ortalığı birbirine kattı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 29 Mayıs 2016 - 08:16

Sabahın erken saatlerinde eşiyle Dış Hatlar Terminali’ne gelen Özer, Business Class uçanlar ve Plus elit kartlı yolcuların kullandığı Lounge salona girmek istedi. Ancak kartı olmadığı için burada check-in işlemi yapılmayan ünlü manken, buradan geçemeyeceğini söyleyen yetkililerle tartıştı.

tulin-sahin-(14)

 

Kartını evde unuttuğunu söyleyip, salona direk geçmek isteyen Tülin Şahin, “Buradan geçeceğim. Beni nasıl almazsınız. Benim kim olduğumu bilmiyor musunuz?” diyerek, işini yapan görevlilere sert sözlerle çıkıştı.

tulin-sahin-ic-2

Bunun üzerine geri adım atıp söylenerek dışarıya çıkan Şahin, diğer yolcuların kullandığı 15 numaralı pasaport kontrol noktasından geçerek içeri geçti. Hayli sinirli olduğu görülen mankenin telefonla görüştüğü sırada bile sakinleşemediği gözlerden kaçmadı.
Tarkan

Son güncelleme: 11:20 - 30.05.2016