Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aktris Lindsay Lohan Türkiye’yi çok sevdi
Aktris Lindsay Lohan Türkiye’yi çok sevdi
Skandallarıyla ünlü Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan, bir reklam filmi anlaşması yapmak için İstanbul’a geldi. Hollywood yıldızı, “Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra’ya gidince herkes alkışlıyor. Bence Türkiye güvenli bir ülke” dedi.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Eylül 2016 - 06:30

Skandallarıyla ünlü Amerikalı oyuncu Lindsay Lohan, bir reklam filmi anlaşması yapmak için İstanbul'a geldi. Hollywood yıldızı, “Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra'ya gidince herkes alkışlıyor. Bence Türkiye güvenli bir ülke” dedi.

12

YEMEKLER HARiKA

ABD'li yıldız oyuncu Lindsay Lohan, “İstanbul'a bir defa gelmiştim ve pek gezme fırsatım olmadı. O zaman birkaç yere gittim ve yemek yedim. Türk yemekleri gerçekten harika” dedi. Bir saat firmasının reklam filminde oynamak için İstanbul'a gelen oyuncunun bu anlaşmadan 2 milyon dolar kazanacağı iddia edildi.

ÖNYARGILAR VAR

Lohan, “Burası gerçekten çok güzel bir ülke. Amerika'da insanlarda önyargılar var. Türkiye'de vakit geçirmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Türkiye çok güzel ve güvenli bir ülke. Buraya gelirken tepki aldım ancak Londra'ya gidince herkes alkışlıyor, bu yanlış. Döndüğüm zaman herkese bunu anlatacağım” diye konuştu.

10

Sosyal medyadan fotoğraf paylaştı

“İstanbul’u çok sevdim. Ayasofya’yı görmek için sabırsızlanıyorum” diyen Lindsay Lohan, Tarabya'da kaldığı otelin balkonundan çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaştı.

Son güncelleme: 08:08 - 21.09.2016