Wilma iftar kuyruğunda

Wilma Elles ve iş adamı sevgilisi Kerem Göğüş, Ramazan'ın son günü Ayazağa'da 1000 kişiye iftar verdi.

Wilma iftar kuyruğunda

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisindeki Carolin karakteriyle tanınan Wilma Elles ile Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı sevgilisi Kerem Göğüş, Ayazağa’da bulunan Yeşiltepe Mesire Parkı’ndaki büyük alanda halka iftar yemeği verdiler. Sevgililerin, ortak olarak organize ettikleri ve bütün detaylarıyla kendilerinin ilgilendikleri iftar yemeğinde, ormanlık alana özel getirtilen masalar kurulurken yine özel bir bir yemek firmasının yaptığı yemekler halka dağıtıldı.
ÇOCUKLAR SEVGİ GÖSTERDİ

Alanda hazır bulunan imam ise dualar okudu. İftar yemeği başlamadan alana gelen sevgililer, yoğun ilgi ile karşılaşırlarken Alman oyuncuya, özellikle çocuklar tarafından ayrı bir sevgi gösterildi. Çiftin, mütevaziliklerini gösterip halkla birlikte sıraya girip yemek beklemeleriyse, orada bulunan herkesin taktirini topladı.

Yemek sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çift, iftar yemeği ile ilgili olarak “Böyle organizasyonları seviyoruz. Yine yapacağız ” dediler. İftar yemeği sonrası ayrıca parka gelen çocuklara kamyonet ile getirtilen oyuncaklar dağıtılırken, iftarı düzenlenen Wilma Elles ve Kerem Göğüş çifti, halk tarafından alkışlanarak parktan uğurlandı.

Loading...