Sözcü Plus Giriş

İşte Atatürk düşmanı Mısıroğlu’nun vasiyeti sonrası cenazeye katılanlar!

"M.Kemal’e zerre muhabbeti olan cenazeme gelmesin..." diyen Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı Kadir Mısıroğlu'nun cenaze namazına başta TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bilal Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak olmak üzere çok sayıda AKP'li isim katıldı. Tabutuna Türk Bayrağı örtülen Mısıroğlu, Büyük Çamlıca Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Güncellenme: 19:10, 06/05/2019
İşte Atatürk düşmanı Mısıroğlu’nun vasiyeti sonrası cenazeye katılanlar!

Çoklu organ yetmezliği nedeniyle 86 yaşında vefat eden Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu’nun cenazesi toprağa verildi.

Mısıroğlu için ikindi vakti Büyük Çamlıca Camisi’nde düzenlenen cenaze törenine, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AKP Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Nurettin Canikli, AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AKP Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi Erol Kaya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan, AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı Onursal Başkanı Osman Nuri Topbaş, TBMM 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz ile sevenleri katıldı.

İlginizi ÇekebilirKadir Mısıroğlu'nun cenaze vasiyeti ne olacak? | Son dakikaKadir Mısıroğlu'nun cenaze vasiyeti ne olacak? | Son dakika

Kadir Mısıroğlu’nun cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Üsküdar’daki Nasuh Mehmet Efendi Camisi haziresine defnedildi.

Mısıroğlu’nun oğlu Abdullah Sünusi Mısıroğlu ile aile üyeleri, taziyeleri kabul etti. AA

İlginizi ÇekebilirFesli Kadir'e Türk bayraklı tören!Fesli Kadir'e Türk bayraklı tören!İlginizi ÇekebilirSon dakika... Kadir Mısıroğlu öldü!Son dakika... Kadir Mısıroğlu öldü!
Yayınlanma Tarihi:18:57,