Sözcü Plus Giriş

Bingöl’de deprem anı güvenlik kamerasında!

Bingöl Karlıova'da 5,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Karlıova'daki dükkanından deprem anı görüntülerini paylaşan bir esnaf, depremin şiddetini gözler önüne serdi. Paylaşılan videoda dükkanın raflarındaki ürünlerin sallandığı görüldü. İş yeri çalışanı Harun G. "An itibari ile karlıovada deprem çok korktuk iş yerimiz salıncak gibi sallandı" dedi.

18:28 -

Saat 17:24’te merkez üssü Bingöl Karlıova olan 5,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre illerde de hissedildi.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Karlıova’daki deprem bir dükkanın güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerini paylaşan esnaf, depremin şiddetini gözler önüne serdi. Paylaşılan videoda dükkanın raflarındaki ürünlerin sallandığı görülüyor.

“İŞ YERİMİZ SALINCAK GİBİ SALLANDI”

İş yeri çalışanı Harun G. “An itibari ile karlıovada deprem çok korktuk iş yerimiz salıncak gibi sallandı” dedi.

İLGİLİ HABERDepremin ardından halk kendini sokağa attı!Depremin ardından halk kendini sokağa attı! İLGİLİ HABERDepremin ardından belediye başkanından ilk açıklama!Depremin ardından belediye başkanından ilk açıklama! İLGİLİ HABERBingöl Karlıova depreminde son durum! Deprem uzmanlarından kritik uyarılarBingöl Karlıova depreminde son durum! Deprem uzmanlarından kritik uyarılar
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more