Ekonomik sorunları olduğu iddia edilen şoför hayatına son verdi

Konya’da evli ve iki çocuk babası Mevlüt Çankaya, kamyon garajında kendini asarak intihar etti. Kamyon şoförü olduğu öğrenilen Çankaya'nın ekonomik sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini iddia edilirken sosyal medyadan depremzedelerle ilgili yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Ekonomik sorunları olduğu iddia edilen şoför hayatına son verdi

Olay Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Kamyon Garajı’nda meydana geldi. Kamyon şoförlüğü yapan 37 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Mevlüt Çankaya, bir süre önce maddi sıkıntı yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde, kamyonu bozulan ve arkadaşlarının desteği ile yaptıran Çankaya, garajdaki kamyonuna kendisini asarak intihar etti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Çankaya’nın cansız bedenine ulaşan arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk inceleme sonucu, Çankaya’nın hayatını kaybettiğini belirtirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Çankaya’nın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi’ne götürüldü.

“BORCUNDAN VE AİLEVİ SIKINTILARINDAN DOLAYI”

Konu ile ilgili ulaştığımız Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, “Nakliyeci arkadaşımızın bankalara ve çevresine borcu bulunuyordu. Ayrıca eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz” dedi.

DEPREMZEDELER İÇİN PAYLAŞIMDA BULUNMUŞ

Hayatına son veren Mevlüt Çankaya’nın, sosyal medyada yaptığı paylaşımsa dikkat çekti. Çankaya, paylaşımında “Konya ve civarından Elazığ’a yardım olursa ücretsiz taşımaya hazırım” ifadelerini kullandı.

 

'Çocuklarım aç' dedi, valilik önünde kendini yaktı! İlginizi Çekebilir 'Çocuklarım aç' dedi, valilik önünde kendini yaktı! Ekonomik sorunları olan vatandaş Ankara'nın göbeğinde kendini yaktı İlginizi Çekebilir Ekonomik sorunları olan vatandaş Ankara'nın göbeğinde kendini yaktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...