İstanbul’da acil durum hastanesini ziyaret eden Bakan Koca’dan laboratuvar talimatı

İstanbul'un Sancaktepe ilçesinde bulunan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Laboratuvar kapasitesini daha da artırın. Gerekirse burayı 10 bine kadar çıkarın" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’daki programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Koca; Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Bakırköy’deki İstanbul Sağlık Müdürlüğü İl Ambulans Servisi Başhekimliği Avrupa Komuta Kontrol Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Son ziyareti Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi’ne olan Bakan Koca’ya burada İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiğit eşlik etti.

BAKAN KOCA’DAN LABORATUVAR TALİMATI

Hastanede incelemelerde bulunan Koca, yetkililerden bilgi aldı. Sağlık Bakanı Koca, Başhekim Nurettin Yiğit’e laboratuvar kapasitesini gerekirse artırmaları için talimat verdi. Bakan Koca, “Laboratuvar kapasitesini daha da arttırın. Gerekirse burayı 10 bine kadar çıkarın” dedi. DHA

Bakan Koca'dan İmamoğlu açıklaması İlginizi Çekebilir Bakan Koca'dan İmamoğlu açıklaması İstanbul'da tüm hastanelerde pandemi bölümü olacak İlginizi Çekebilir İstanbul'da tüm hastanelerde pandemi bölümü olacak
Avrupa Bakırköy Başakşehir Corona dizi Ekrem İmamoğlu İBB istanbul Sağlık Sağlık Bakanı
Loading...