O ilde corona virüsü vakaları yüzde 65 azaldı

Ordu Valisi Tuncay Sonel, kentte corona virüsü vakalarının bir ay öncesine göre yüzde 65 azaldığını bildirdi.

O ilde corona virüsü vakaları yüzde 65 azaldı

Tüm Türkiye’de corona virüsü ile mücadele çalışmaları sürerken alınan tedbir ve önlemler de vaka sayılarında düşüş yaşanmasını sağlıyor.

Ordu’da bir ay önceki vaka sayılarının bugün itibariyle yüzde 65 oranında azaldığı bildirildi. Ordu Valisi Tuncay Sonel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

* Ordu'da aktif vaka sayısında bir ay öncesine kadar yüzde 65 düşüş memnuniyet verici olmakla birlikte rehavete kapılmadan 19 ilçemizde arkadaşlarımızın denetimleri devam ediyor. Devletimiz ve milletimizle birlikte bu Kovid-19 illetini yeneceğiz inşallah. (İHA)

Corona aşısı olan Erdoğan'dan 'yan etki' açıklaması İlginizi Çekebilir Corona aşısı olan Erdoğan'dan 'yan etki' açıklaması Genel başkanlar corona aşısı oldu İlginizi Çekebilir Genel başkanlar corona aşısı oldu Coronanın korkunç etkisi ortaya çıktı: Sigara tiryakisinden kat kat daha kötü İlginizi Çekebilir Coronanın korkunç etkisi ortaya çıktı: Sigara tiryakisinden kat kat daha kötü


Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
ABD Bilim CHP Corona Cuma Cuma namazı Cumhurbaşkanı İYİ Parti MHP Ordu Sağlık Sağlık Bakanı sigara sosyal medya Türkiye WhatsApp
Loading...