Ticaret Odası Başkanı akaryakıt zammı öncesi benzin istasyonlarını kapattı

Konya Ereğli Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özkoç'un sahibi olduğu iki petrol istasyonu zamdan önce duba ve şeritler çekilerek kapatıldı. İstasyonlar zammın devreye girmesinin ardından tekrar hizmet vermeye devam etti.

Ticaret Odası Başkanı akaryakıt zammı öncesi benzin istasyonlarını kapattı

Dün gece yarısı akaryakıta gelen zamlar öncesinde vatandaşlar akaryakıt istasyonları önünde kuyruk oluşturdu. Yoğun talep üzerine kimi istasyonlarda kota sınırlaması getirilirken kimi istasyonlar ise zam öncesi satışı durdurdu.

ZAMMIN DEVREYE GİRMESİNİN ARDINDAN SATIŞLAR YENİDEN BAŞLADI

Konya Ereğli'de iki akaryakıt istasyonu zam öncesi kapatıldı. İstasyonların girişine dubalar konulduğu ve şeritler çekildiği görüldü. Bu istasyonların her ikisinin de Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Özkoç’a ait olması ilçede tepkilere neden oldu.

İstasyon çalışanları istasyonlarda yakıt kalmadığı için duba ve şerit çekildiğini ileri sürdü. İstasyonların zammın devreye girmesinin ardından tekrar hizmet vermeye devam etmesi dikkat çekti.

Zamlar dudak uçuklattı: Hep 50 liralık alan kaç litre kaybetti? İlginizi Çekebilir Zamlar dudak uçuklattı: Hep 50 liralık alan kaç litre kaybetti?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...