Kılıçdaroğlu: Türkiye’yi mafyaya, çetelere, yağmacılara yedirmeyeceğiz

Gündemi derinden mafya-siyaset ilişkisi, kirli para trafiği iddialarının ardından gençlere seslenen CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Pirüpak, tertemiz bir ülke vaadimdir size. Türkiye’yi mafyaya, çetelere, sureti haktan görünen yağmacılara yedirmeyeceğiz" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da seslenen Kılıçdaroğlu, "Erdoğan, gel helalleşelim. Seçimden kaçılmaz" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu: Türkiye’yi mafyaya, çetelere, yağmacılara yedirmeyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündemi sarsan mafya-siyaset ilişkisi iddialarının ardından akşam saatlerinde sosyal medya hesabından hem gençlere hem de iktidara seslendiği bir açıklama yaptı.

“PİRÜPAK, TERTEMİZ BİR ÜLKE VAADİMDİR”

Açıklamasına gençlere seslenerek başlayan Kılıçdaroğlu, “Gençler, merak etmeyin o gün gelecek ve bu başınıza gelenleri unutacaksınız. Pirüpak, tertemiz bir ülke vaadimdir size. Türkiye'yi mafyaya, çetelere, sureti haktan görünen yağmacılara yedirmeyeceğiz” dedi.

ERDOĞAN’A SEÇİM ÇAĞRISI

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da erken seçim çağrısında bulunan Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, gel helalleşelim. Seçimden kaçılmaz” dedi. Kılıçdaroğlu, paylaşımında ‘Hemen Seçim’ etiketi kullandı.

Binali Yıldırım, Sedat Peker'in iddialarına yanıt verdi İlginizi Çekebilir Binali Yıldırım, Sedat Peker'in iddialarına yanıt verdi Uyuşturucu ticareti Türkiye'yi nasıl etkisi altına aldı? Erdoğan Aktaş sordu, Uğur Dündar yanıtladı İlginizi Çekebilir Uyuşturucu ticareti Türkiye'yi nasıl etkisi altına aldı? Erdoğan Aktaş sordu, Uğur Dündar yanıtladı Kemal Kılıçdaroğlu: Sonbaharda seçim var İlginizi Çekebilir Kemal Kılıçdaroğlu: Sonbaharda seçim var

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...