Metro saldırganı savunmasıyla ‘Pes’ dedirtti! Kadınlardan şikayetçi oldu

Kadıköy-Tavşantepe Metrosu'nde kadınlara küfür ederek bıçakla saldıran Emrah Y.’nin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Şüphelinin ifadesinde bir kadını maskesini tam takmadığı için uyarmasının ardından kendisine hakaret edildiğini, yanına gelen diğer bir kadının ise döner tekme attığını öne sürdü. Kimseye saldırmadığını iddia eden şüphelinin 3 kadından da şikayetçi olduğu öğrenildi. Emrah Yılmaz "Silahla tehdit" ve "Basit yaralama"dan tutuklandı.

Metro saldırganı savunmasıyla ‘Pes’ dedirtti! Kadınlardan şikayetçi oldu

Bostancı Metro İstasyonu'nda dün yaşanan olayda; 23 suç kaydı olan 32 yaşındaki Emrah Yılmaz elindeki bıçakla 3 kadını tehdit ederek, ağır küfürler savurmuştu. İstanbul Polisi’nin peşine düşerek gece yarısı gözaltına aldığı Yılmaz “Silahla tehdit” ve “Basit yaralama”dan tutuklandı.

Emrah Yılmaz ifadesinde, “Ekmek bıçağımı biletmek için aldım. Poşet yırtılınca bıçağı gazeteye sardım. Belime koydum. Metroya bindim. Bir kaç durak sonra karşımda maskesi aşağıda olan bir kadın gördüm. ‘Maskenizi kapatır mısınız' dedim.  ‘Çekmeyeceğim siz karışamazsınız' dedi. Ben bu kadınla konuşurken, başka bir kadın gelip tam hatırlamadığım sözler söyledi. Ben de ‘sizin hakkınızı savunuyorum’ dedim. Bana hatırlamadığım sözler söyledi. Annesi olduğunu öğrendiğim kadın da hakaret etmeye başladı.

“BANA DÖNER TEKME ATTI”

Şüphelinin ifadesinin devamında, “Kadın bana döner tekme attı. Tekme karnıma geldi. Sonra birileri beni tutmaya başladı. Bu sırada bana saldırdılar. Kalabalık üzerime geldiği için kendimi savunmak için bıçak çektim. Kimseyi tehdit etmedim” dediği öne sürüldü.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Emrah Yılmaz ifadesinde, maske takmadığını iddia ettiği ve kendisine hakaret ettiği öne sürdüğü anne ve kızından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Kadıköy metrosunda dehşet saçmıştı... Yakalandı İlginizi Çekebilir Kadıköy metrosunda dehşet saçmıştı... Yakalandı Metroda bıçakla tehdit edilen kadın konuştu İlginizi Çekebilir Metroda bıçakla tehdit edilen kadın konuştu İBB, metrodaki saldırının ardından harekete geçti İlginizi Çekebilir İBB, metrodaki saldırının ardından harekete geçti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...