Salgının gizli kahramanları gümrükçüler!

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Serdar Keskin “İthalatın ihracatın durmaması için her şeyi yaptık. Sağlık çalışanları kadar biz de gizli kahramanlarız” dedi.

Salgının gizli kahramanları gümrükçüler!

1. Uluslararası Gümrük ve Ticaret Kongresi yapıldı. Pandemi sonrasında ticarette olası değişiklikler konuşuldu. İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Serdar Keskin “İthalatın ihracatın durmaması için her şeyi yaptık. Sağlık çalışanları kadar biz de gizli kahramanlarız” dedi.

Serdar Keskin

 

Keskin şunları söyledi: “Sahadaki operasyonlarımız henüz bitmedi. Şu anda sıcak para her gün gümrüklerden geliyor. Yılda 7 milyon beyanname üretiliyor. 6.5 milyonu meslektaşlarımız tarafından yapılıyor. 17 günlük kısıtlamada sorun yaşadık. İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde bizim mutlaka olmamız lazımdı. Genelgede ismen yokuz. 112 yıllık bir mesleğiz. Buna rağmen 22 yıldır maalesef oda olamıyoruz.”

Pandemi otomotiv dünyasını nasıl değiştirdi? İlginizi Çekebilir Pandemi otomotiv dünyasını nasıl değiştirdi? Uğur Şahin Covid-19 pandemisinin biteceği tarihi verdi İlginizi Çekebilir Uğur Şahin Covid-19 pandemisinin biteceği tarihi verdi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...