21 gencin şüpheli ölümü Güney Afrika’yı ayağa kaldırmıştı: İlk açıklama geldi

Güney Afrika'da aralarında çocukların da olduğu 21 gencin bir tavernada gizemli şekilde ölmesi ülkede tartışma yarattı. Polis, gece kulübünde ölü bulanan gençlerin yedikleri ya da soludukları bir şeyden zehirlenmiş olabileceğini düşündüklerini açıkladı.

21 gencin şüpheli ölümü Güney Afrika’yı ayağa kaldırmıştı: İlk açıklama geldi

Güney Afrika'da bir gece kulübünde 21 gencin gizemli bir şekilde hayatını kaybettiği olayla ilgili soruşturma sürüyor. Yapılan ön soruşturmaya göre gençlerin yedikleri, içtikleri yada soldukları bir şey nedeniyle hayatını kaybettiği tahmin ediliyor. Polis sözcüsü Tembinkosi Kinana olaya ilişkin yaptığı açıklamada, hayatını kaybedenler arasında 13 yaşında bir kız çocuğunun da bulunduğunu söyledi.

Yetkililer tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde toksikoloji raporu hazırlaması bekleniyor. Olayın ardından gece kulübünün içki ruhsatının iptal olduğu belirtildi.

18 yaşından küçüklere alkol servisi yapmanın yasa dışı olduğu Güney Afrika'nın Doğu Londra kentindeki Enyobeni gece kulübünde, sınavların bitişini kutlamak için toplanan 14-20 yaşları arasındaki 21 genç henüz bilinmeyen bir nedenle ölmüştü. Dün sabah saatlerinde kulüpteki koltuk ve sandalyelerde gençlerin cansız bedenleri bulunmuştu.

22 gencin şüpheli ölümü Güney Afrika'yı ayağa kaldırdı İlginizi Çekebilir 22 gencin şüpheli ölümü Güney Afrika'yı ayağa kaldırdı ABD'li yüzücü Anita Alvarez havuzda bilincini kaybetti! İnanılmaz sahneler... İlginizi Çekebilir ABD'li yüzücü Anita Alvarez havuzda bilincini kaybetti! İnanılmaz sahneler... Eski Yunanistan Başbakanı Çipras'tan dikkat çeken Erdoğan yorumu: 'Üç korkum var...' İlginizi Çekebilir Eski Yunanistan Başbakanı Çipras'tan dikkat çeken Erdoğan yorumu: 'Üç korkum var...'

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...