İki yıl sonra komadan uyandı, ilk sözleri şok etkisi yarattı

ABD’nin Batı Virginia eyaletinde uğradığı saldırı sonucu iki yıl önce girdiği komadan uyanan 51 yaşındaki Wanda Palmer'in ilk açıklaması şok etkisi yarattı.

İki yıl sonra komadan uyandı, ilk sözleri şok etkisi yarattı

ABD'nin Batı Virginia eyaletinde iki yıl önce uğradığı saldırı sonucu girdiği komadan uyanan 51 yaşındaki Wanda Palmer, polise kendisine saldıranın 55 yaşındaki ağabeyi Daniel Palmer olduğunu söyledi.

Saldırı nedeniyle beyin hasarı bulunan Palmer'ın konuşabildiği ve erkek kardeşini saldırgan olarak teşhis edebildiği aktarıldı.

ÖLÜME TERK EDİLDİ

Jackson County Şerif Departmanı tarafından yapılan açıklamada, Palmer'ın Haziran 2020’de evinde dövüldükten sonra “ölüme terk edildiği” belirtilerek, Batı Virginia'daki New Martinsville’de bir hastanede komada olduğu aktarıldı. Açıklamada, Palmer’ın kardeşi Daniel Palmer’ın Cottageville yakınlarında kız kardeşini cinayete teşebbüsten tutuklandığı ve hakkında suç duyurusunda bulunulduğu belirtildi.

VAHŞİÇE SALDIRI UĞRADI

Yerel basında yer alan haberlerde, Palmer'ın vahşice saldırıya uğradığı ifade edilerek, yetkililerin onu bulduklarında öldüğünü düşündükleri aktarıldı.

Haberlerde ayrıca, Palmer'ın geçtiğimiz hafta komadan uyandığı ve yetkililerin polisle temasa geçtiği belirtildi.

Palmer’in bir komşusunun saldırının olduğu gün polise Daniel Palmer’ı gördüğünü söylediği ancak o zaman yeterli delile ulaşılamadığı ve Daniel Palmer hakkında işlem yapılmadığı ifade edildi.

Araç sahipleri bu manzara karşısında şoke oldu İlginizi Çekebilir Araç sahipleri bu manzara karşısında şoke oldu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...