TMSF Hobim Arşivleme ve Basım AŞ’deki paylarını satışa çıkardı

TMSF, Hobim Arşivleme ve Basım Hizmetleri AŞ'deki paylarını 120 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkardı.

TMSF Hobim Arşivleme ve Basım AŞ’deki paylarını satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hobim Arşivleme ve Basım Hizmetleri AŞ’deki yüzde 100 oranındaki paylarını satışa çıkardı.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, 10 TL nominal değerli 2.2 adet Hobim Arşivleme ve Basım Hizmetleri AŞ paylarının satışı ihalesi için öngörülen muhammen bedel 120 milyon TL olarak belirlendi.

İHALE 12 EYLÜL’DE YAPILACAK

Yatırımcıların kapalı teklif zarflarını, 9 Eylül 2022’ye kadar TMSF, İştirakler ve Gayrimenkuller Daire Başkanlığı’na elden teslim etmeleri gerekecek. Bu tarihten sonra teslim edilmek istenen teklif zarfları değerlendirmeye alınmayacak.

Alınan teklifler, İhale Komisyonu tarafından 12 Eylül tarihinde yatırımcılar ve/veya bunların yasal temsilcileri huzurunda açılacak. Kapalı zarf ile verilen tekliflerin açılmasını müteakiben açık artırma da yapılacak.

Açlık sınırı 6 bin 839 TL'ye, yoksulluk sınırı 22 bin 278 TL'ye yükseldi İlginizi Çekebilir Açlık sınırı 6 bin 839 TL'ye, yoksulluk sınırı 22 bin 278 TL'ye yükseldi Elektrik santrallerinin kullandığı doğalgaza zam İlginizi Çekebilir Elektrik santrallerinin kullandığı doğalgaza zam

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...