Fahrettin Altun: Personel alım süreçleri yeni KPSS takvimine göre güncellenecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, KPSS ile personel alım süreçlerinin yeni KPSS takvimine göre güncelleneceğini söyledi.

Fahrettin Altun: Personel alım süreçleri yeni KPSS takvimine göre güncellenecek

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, iptal edilen KPSS ile ilgili açıklamada bulundu. Personel alım sürecine değinen Altun şu ifadeleri kullandı;

*2022-KPSS kapsamında 31 Temmuz'da yapılan oturumların iptal edilmesi, 6-7 ve 14 Ağustos'ta yapılacak oturumların da ertelenmesi nedeniyle, kamu kurumlarımızın KPSS ile personel alım süreçleri yeni KPSS takvimine göre güncellenecektir.

*KPSS ile alım yapmayı planlayan kamu kurumlarımız, kontenjan ve şartlarını 17 Eylül'de başlayacak KPSS takvimindeki sınavların gerçekleşmesi ve sonuçların açıklanmasının ardından ayrıca duyuracaktır.

*Bu yıl kamu görevlerine atanacaklar için KPSS sonucu geçerlilik süresi bir sonraki KPSS ile birlikte son iki yılın KPSS sonuçlarını da kapsayacak şekilde uygulanacak, herhangi bir hak kaybına neden olunmayacaktır.

Yediiklim Yayınevi'nin sahibinden KPSS açıklaması: Söylemler asılsızdır İlginizi Çekebilir Yediiklim Yayınevi'nin sahibinden KPSS açıklaması: Söylemler asılsızdır Bahçeli'den cemevi ve KPSS açıklaması İlginizi Çekebilir Bahçeli'den cemevi ve KPSS açıklaması

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...