Kızına uyuşturucu madde satanı döve döve karakola götürdü

Avcılar’da kızına uyuşturucu madde satan kişinin mesajını yakalayan baba, şüpheliyi döverek karakola götürdü. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Avcılar Merkez Mahallesinde ikamet eden baba Oğuzhan İ. bir süredir kızının hareketlerinden şüphelenerek takibe aldı. Kızının mesajlaştığını gören baba elinden telefonu alarak mesajları okumaya başladı.

Baba bir kişinin kızına uyuşturucu madde sattığını öğrenince şoke oldu. Oğuzhan İ. şüpheli ile mesajlaşmaya başladı. Bağcılar'dan motorla gelen şüpheli için baba apartmanın önünde pusu kurdu.

Çevrede motorla tur atan şüphelinin arkasından yaklaşan baba, şahsı bir anda motordan düşürerek dövmeye başladı. Çevredeki vatandaşlarda durumu görüp şüpheliyi dövmeye başladı.

DÖVE DÖVE KARAKOLA GÖTÜRDÜ

Sinirden deliye dönen baba, tüm cadde boyunca şüpheliyi döverek karakola doğru sürükledi. Çevredeki vatandaşlar da arabayla destek olarak şahsı karakola götürdüler.

Cadde üzerinde esnaf olan Yıldız Erden, ise o anları şu sözlerle anlattı:

“Adam kızının telefonunda, başkasının ona uyuşturucu sattığını yakalıyor. Şahıs kıza mesaj atıyor ‘Kaç tane getireyim?' diye. Kızın babası da '10 tane getir' diye mesaj yazıyor.

Adam, şahsa buranın adresini veriyor. Uyuşturucu satan çocuk Bağcılar'dan buraya geliyor. Motorla birkaç tur atıyor. O sırada adam telefonla konuşurken yüz yüze geliyorlar.

Hemen yakalıyor çocuğu, ayağından sürükleyerek götürüyor. Tekme tokat çocuğu dövüyor. Buradaki esnaflar da çocuğu dövüyor. Adam polisi beklemeden, çocuğu döve döve karakola doğru götürdü” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...