‘Çevreyi kirletmeyin’ uyarısında bulundular, bıçaklandılar

Tunceli'de, sigara izmaritlerini ve çöplerini yere atan kişiyi uyaran 2 kişi, uyardıkları kişi tarafından bıçakla yaralandı.

‘Çevreyi kirletmeyin’ uyarısında bulundular, bıçaklandılar

Olay, akşam saatlerinde Seyit Rıza Meydanında meydana geldi. İddiaya göre, Diyarbakır’dan Tunceli’ye gezmeye gelen bir kişi, parkta bulunduğu sırada sigara izmaritini ve elinde çöpleri yerlere saçtı.

BACAĞINDAN VE KOLUNDAN BIÇAKLADI

Durumu gören 2 kişi, çöplerini etrafa saçan kişiyi uyardı. Bunun üzerine sözlü tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, etrafa çöp saçan kişi, kendisine uyarıda bulunan 2 kişiyi bacağından ve kolundan bıçakladı.

Durumu gören çevredekiler, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı 2 kişiyi Tunceli Devlet Hastanesine kaldırırken, polis ise olayın şüphelisini yakalayarak, gözaltına aldı. Hastanede tedaviye alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan inceleme sürdürülüyor. (DHA)

Aydın'da bir genç tartıştığı babasını döverek öldürdü İlginizi Çekebilir Aydın'da bir genç tartıştığı babasını döverek öldürdü Malatya'da platonik aşk beslediği kızın babasını öldürdü İlginizi Çekebilir Malatya'da platonik aşk beslediği kızın babasını öldürdü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...