Muharrem İnce: Erdoğan’dan korktuğunuz kadar Allah’tan korksaydınız…

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın "Fiyatları tayin eden Allah'tır" fetvasına tepki yağıyor.

Muharrem İnce: Erdoğan’dan korktuğunuz kadar Allah’tan korksaydınız…

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu. İnce, paylaşımında, “Erdoğan'dan korktuğunuz kadar Allah'tan korksaydınız; Erdoğan'ın bile dış güçler, marketler dediği yerde haşa Allah'ı sorumlu tutmazdınız” diye yazdı.

İnce’nin paylaşımının tamamı ise şöyle:

“Diyanet’e göre fiyatları tayin eden Allah'mış. Ee daha geçen gün Erdoğan dış güçleri sorumlu tutuyordu? Erdoğan'dan korktuğunuz kadar Allah'tan korksaydınız; Erdoğan'ın bile dış güçler, marketler dediği yerde haşa Allah'ı sorumlu tutmazdınız.”

Bir tepki de İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’den geldi. Erdem, sosyal medya hesabından, “Diyanet fetva vermiş. Fiyatları tayin eden Allah'tır diyor. AKP şirazesini öylesine kaybetti ki, beceriksizliklerini örtmek ve seçimi kazanmak için dini siyasete alet etmekten korkmuyor, utanmıyorlar. Bu gidişle çarpılacaksınız diyeceğim ama zaten çarpıldınız, haberiniz yok!” diye yazdı.

Muharrem İnce: Kocaeli Valisi derhal görevden alınmalı İlginizi Çekebilir Muharrem İnce: Kocaeli Valisi derhal görevden alınmalı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...