Şanlıurfa’da kaçak yapının yıkımına karşı çıkan bir grup ortalığı birbirine kattı

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde kaçak yapının yıkılmasına karşı çıkan grup, sopayla belediyeye ait 2 aracın camlarını kırdı. Öfkeli grup Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'nın akrabasına ait bir iş yerinin camlarını da balyoz ve sopalarla kırarak zarar verdi.

Şanlıurfa’da kaçak yapının yıkımına karşı çıkan bir grup ortalığı birbirine kattı

Akçakale Belediyesinin, son zamanlarda artan kaçak yapılara yönelik yıkım çalışması sürerken, dün ihbar üzerine gittikleri bir kaçak yapıya da müdahalede bulunmak istedi. Ekiplere engel olmaya çalışan bir grup, görevlilerle tartıştı, sopayla belediyeye ait 2 aracın camlarını kırdı.

Olayın ardından 2 motosiklet üzerinde bulunan 4 kişi, Atatürk Mahallesinde bulunan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın iş yerine gitti. Grup, iş yerinin camlarını da taş, sopa ve balyozlarla kırarak zarar verdi.

Olay, bölgedeki 1 kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Polis, kaçan şüphelilerin kimliklerinin tespit edilip yakalanması için çalışma başlattı. (DHA)

Camiyi yakmaya çalıştı, dışarıdaki araçlara zarar verdi İlginizi Çekebilir Camiyi yakmaya çalıştı, dışarıdaki araçlara zarar verdi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...