Yine köpek balığı sandılar… Taşla sersemletip kuyruğundan yakaladı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde kıyıya yaklaşan Akdeniz zarganasını, köpekbalığı sanarak çok sayıda tatilce endişe içerisinde kıyıya çıktı. Bir tatilci ise taş atarak sersemlettiği balığı kuyruğundan yakaladı. Yine Marmaris'te 1,5 ay önce bir kişinin paspasla saldırdığı deniz canlısının Akdeniz zarganası olduğu belirlenmişti. 

Marmaris’e 21 kilometre mesafedeki Turunç Mahallesi’nde yerli ve yabancı turistler yüzerken kıyıya kadar gelen Akdeniz zarganası, köpekbalığı zannedilerek endişeye neden oldu.

Tatilcilerin büyük kısmı panik içinde denizden çıkarken, bir kişi ise çevresinde yüzen deniz canlısına taş attı. Tatilci, darbe ile sersemlettiği balığı kuyruğundan yakalarken, o anlar kıyıdakiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Çekilen videolar daha sonra tatilciler tarafından sosyal medyada paylaştı.

DAHA ÖNCE TIRMIKLA SALDIRILMIŞTI

Marmaris’te yaklaşık 1,5 ay önce denizde yüzenlerin arasına gelen ve görüntüsü ile köpekbalığı zannedilen Akdeniz zarganasına bir kişi paspasla saldırmıştı. Olayın ardından yapılan bilgilendirmede Akdeniz zarganasının insanlara zararının olmadığı ifade edilmişti. (DHA)

Halk paspasla kovalamıştı! Ne olduğu ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Halk paspasla kovalamıştı! Ne olduğu ortaya çıktı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...