Hastanenin her katında uzun kuyruklar oluştu: Gelip halimizi görsünler

Randevusuz muayene için yüzlerce kişinin kuyrukta beklediği Gaziantep’teki hastanelerden benzer bir görüntü daha geldi. Bu kez de en büyük devlet hastanelerinden 25 Aralık'ın üç katındaki polikliniklerin önü sıra bekleyen hasta ve yakınları tarafından doldu Vatandaşlar, "Hastane, ilaç kuyruklarını bitirdiklerini söyleyenler gelip halimizi görsün" diye tepki gösterdi.

Gaziantep'te bulunan 25 Aralık Devlet Hastanesi'nin üç katındaki polikliniklerin önü hınca hınç muayene sırası bekleyen hasta ve yakınları tarafından doldu.

Covid-19 tedbirlerinin hiçe sayıldığı, az sayıda kişinin maske taktığı hastanedeki görüntüler tepkilere neden oldu. Vatandaşlar, “Hastane, ilaç kuyruklarını bitirdiklerini söyleyenler gelip halimizi görsün” diye tepki gösterdi.

Görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlayan Şahinbey Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Uğur Kalkan, “Sağlıkta yapılan devrimi vatandaşlarımız en yoğun şekilde ve doyasıyla yaşıyorlar. Görüntüler bir kattan ama her kat aynı. Covid için uyarılar yapıyorsunuz ama önlem konusunda sizler gerekeni yapmıyorsunuz” şeklinde eleştiride bulundu.

Kuyruk çilesi geri döndü İlginizi Çekebilir Kuyruk çilesi geri döndü
Loading...