Dehşet verici olay, dün gece saat 23.00 sıralarında Kepez İlçesi Yeni Mahalle 2324. Sokak'ta meydana geldi. Muammer Türkyılmaz, 3 ay önce boşandığı Muazzez Türkyılmaz'ın oğlu ve geliniyle birlikte yaşadığı eve gitti. Evin önünde Muammer Türkyılmaz ile boşandıktan sonra henüz kimliğini değiştirmediği belirtilen Muazzez Türkyılmaz arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Muammer Türkyılmaz, yanında taşıdığı bıçağı çıkarıp eski eşini vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonra kaçtı.

FOTO:DHA - Talihsiz kadının cesedi sokak ortasında bulan gelini ve oğlu sinir krizleri geçirdi. FOTO:DHA - Talihsiz kadının cesedi sokak ortasında bulan gelini ve oğlu sinir krizleri geçirdi.

OĞLU VE GELİNİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU


Çığlıklar üzerine dışarı çıkan Muazzez Türkyılmaz'ın gelini Gülcan Türkyılmaz, polis ve sağlık ekiplerini aradı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, vücudunda 6 bıçak darbesi tespit edilen Türkyılmaz'ın öldüğünü belirledi. Annesinin ölüm haberini alan oğlu Erdinç ile eşi Gülcan gözyaşlarına boğuldu. Sinir krizi geçiren çifti, sağlık ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.

FOTO:DHA - Katil koca her yerde aranıyor. FOTO:DHA - Katil koca her yerde aranıyor.


Türkyılmaz'ın cenazesi, yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Polis, olay sonrası kaçan Muammer Türkyılmaz'ı yakalamak için çalışma başlattı. (DHA)