Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Besin değeri yüksek kalorisi düşük yiyecekler hangileridir?
Besin değeri yüksek kalorisi düşük yiyecekler hangileridir?
Kalori alımınızı azaltarak kilo vermek istiyor aynı zamanda besin değeri yüksek yiyeceklerle formunuzu ve sağlığınızı korumak istiyorsanız beslenme listenizde bazı değişikler yapabilirsiniz. Acıktığınızda gözünüz bir şey görmüyor ve yüksek kalorili besleniyorsanız besin değeri yüksek ancak kalorisi düşük yiyeceklerle açlık hissinizi azaltabilirsiniz. Peki, besin değeri yüksek kalorisi düşük yiyecekler hangileridir?
Sozcu.com.tr
Güzellik 6 Mart 2020 - 10:30

Bazı yiyecekleri yerken aldığınız haz sonrasında pişmanlığa dönüşüyor ve kilo problemi yaşamak istemiyorsanız kalorisi yüksek yiyeceklerden mümkün olduğu kadar uzak durmanız gerekir. Kalorisi yüksek yiyeceklerle hem formunuza hem de sağlığınıza zarar vermek yerine düşük kalorili besinlerle açlık hissinizi yok edebilir ve bu besinlerle fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sağlıklı kilo vermek için düzenli egzersizler yapabilir ve yanı sıra kalori alımını azaltabilirsiniz çünkü kalori alımını azaltmak kilo vermek için en etkili yöntemdir.

Foto: shutterstoc

Besleyici özelliği yüksek gıdalarla dolu bir diyet kalorileri azaltırken sizin daha mutlu ve dinamik olmanızı sağlar. Peki doyarken zayıflamanıza yardımcı besinler nelerdir? İşte fit görünmenizi sağlayan besleyici yiyecekler…

DÜŞÜK KALORİLİ BESİNLER

* LAHANA

* KARPUZ

* HAVUÇ

* SALATALIK

* KABAK

* ANANAS

Son güncelleme: 13:00 - 06.03.2020