Aslı İnandık kimdir? Fenomenlikten oyunculuğa geçiş yapan Aslı İnandık kaç yaşında?

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni olarak ünlenen Aslı İnandık kariyerine oyunculuk alanında devam ediyor. Aslı İnandık hakkında daha fazla bilgiye haberimizde ulaşabilirsiniz...

Aslı İnandık kimdir? Fenomenlikten oyunculuğa geçiş yapan Aslı İnandık kaç yaşında?

Aslı İnandık, sosyal medyada paylaştığı komik videolar ile tanınmaya başlamasından sonra adından “Aslı Gibidir” filmi ile de söz ettiriyor. 2014 yılında ise Gülse Birsel'in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Aslı İnandık, Güldür Güldür Show programındaki performansı ile dikkatleri çekti. Peki Aslı İnandık kimdir, kaç yaşında?

ASLI İNANDIK KİMDİR?

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü'nde eğitim aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü'nde de eğitim gördü.

Youtube kanalı açarak kısa sürede çok fazla takipçi edinen Aslı İnandık kısa sürede sosyal medya fenomeni olmayı başardı. 2014 yılında ise Gülse Birsel'in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta'nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer almakta, Feraye karakterini canlandırdı.