Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çarpışma dizisinin oyuncuları Çukur dizisinde…
Çarpışma dizisinin oyuncuları Çukur dizisinde…
Ay Yapım imzası taşıyan Çukur ve Çarpışma dizilerini izleyenler geride bıraktığımız gün ilginç bir olaya tanıklık etti.
Magazin 2 Nisan 2019 - 08:05

Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’u izlediğimiz Çarpışma dizisi ilk bölümünden itibaren ilgiyle takip edilse de reyting sıralarında bir türlü istenen yerlere gelemedi. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen istenen başarıyı yakalayamayan dizinin yapım şirketi Ay Yapım da çok güvendiği ve önemli miktarda para yatırdığı dizisini kurtarmak adına ilginç bir yönteme başvurdu.

ÇARPIŞMA’DAN ÇUKUR’A…

Lastik içinde dönüp duran eli silahlı adamların görüntüsüyle sosyal medyada alay konusu olan Çukur dizisinin yeni bölümünde izleyicileri şaşırtan ilginç anlar yaşandı. Dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümünde Çarpışma dizisinde izlediğimiz ve Onur Saylak’ın canlandırdığı Veli karakteri ile usta oyuncu Ali Sürmeli’nin hayat verdiği Cansız karakteri Çukur dizisi oyuncularıyla sohbet ederken görüldü. Reyting listesinde üst sıralarda olan Çukur’un oyuncuları ile diyaloga da giren ikilinin bu görüntüleri yapım şirketinin bir diğer yapımı olan Çarpışma’ya biraz hareket ve seyirci katma çabası olarak yorumlandı. Dizinin sonlanmasının ardından yeni bölümünün tanıtımı yayınlanırken dizide görünen Çarpışma karakterlerinin yeni bölümde de görünecek olması bu katılımın uzun soluklu olabileceği düşüncesini akıllara getirdi.

 

Son güncelleme: 10:04 - 02.04.2019