Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdem Kaynarca kimdir? Erdem Kaynarca nereli ve kaç yaşında?
Erdem Kaynarca kimdir? Erdem Kaynarca nereli ve kaç yaşında?
Erdem Kaynarca, 1992 doğumludur. İlk olarak “Emanet” adlı filmle oyunculuk kariyerine adım atan Erdem Kaynarca hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde... Erdem Kaynarca nereli ve kaç yaşında?
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Şubat 2019 - 08:38

Şu sıralar FOX televizyonunda yayınlanan Yasak Elma dizisinde, Dündar karakterini canlandıran Erdem Kaynarca hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Erdem Kaynarca kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

ERDEM KAYNARCA KİMDİR?

Erdem Kaynarca, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümünü bitirdikten sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünü de bitirmiştir. Genç yaşına rağmen oyunculuk kariyeri boyunca çok sayıda tiyatro oyununda oynamıştır.
erdem-kaynarca-kimdir

Arzu Tramvayı, En Kötü İş, Luna Park Oyunları, Bahar Noktası, Trendeki Yabancı, Gövde Gösterisi, Kadınlar Devleti, Romeo & Juliet, Merhaba, Martı, Performansçı gibi tiyatro oyunlarında yer alan Erdem Kaynarca’nın ilk dizi deneyimi Kalp Atışı'dır. Emanet filmiyle de ilk kez beyaz perdede izleyici ile buluşan Erdem Kaynarca şimdilerde FOX Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Dündar karakterine hayat vermektedir. Erdem Kaynarca 1.82 metre boyunda ve 76kilodur.

Erdem Kaynarca’nın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Yasak Elma (Dündar) (TV Dizisi)
2018 – Bir Deli Rüzgar (Tunahan) (TV Dizisi)
2017 – Kalp Atışı (Mehmet) (TV Dizisi)
2016 – Emanet (Sinema Filmi)

Son güncelleme: 08:40 - 04.02.2019