Kaan Yıldırım o iddiaya yanıt verdi

Sevgilisi hakkında çıkan gizli aşk iddiasının ardından Ebru Gündeş'le konuştuktan sonra Hadise ile ayrıldığı konuşulan Kaan Yıldırım'dan açıklama geldi.

Kaan Yıldırım o iddiaya yanıt verdi

Uzun zamandır Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile gizli aşk iddialarıyla gündeme gelen Hadise’nin, Kaan Yıldırım’la yaşadığı büyük aşk sona erdi ama dedikoduların ardı arkası kesilmedi.

Kimileri Hadise’nin yeni şarkısının reklamını yapmak için bu yola başvurduğunu söylese de bu ayrılıkta Yıldırım’ın ailesinin de baskı yaptığı konuşuldu.

Önceki gün ise bir magazin programında yer alan iddiaya göre, bu ilişkinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gündeş vardı. İddialara göre Kaan Yıldırım çıkan haberlerin detayları öğrenmek için Ebru Gündeş’i aradı. Gündeş’in tüm detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması üzerine Yıldırım, Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.

“DOSTÇA AYRILDIK”

Yıldırım, çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Çıkan haberlere açıklık getirmek istiyorum. 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici.”

“Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler.”

Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı İlginizi Çekebilir Hadise ile Kaan Yıldırım ayrıldı Hadise'den Reza Zarrab tepkisi: Hesabını soracağım İlginizi Çekebilir Hadise'den Reza Zarrab tepkisi: Hesabını soracağım
Loading...