Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mert Fırat: “Evde İdil’in sözü geçer”
Mert Fırat: “Evde İdil’in sözü geçer”
Oyuncu Mert Fırat, önceki gün Beşiktaş'ta bulunan bir otelde düzenlenen organizasyona konuşmacı olarak katıldı. Fırat, organizasyon sonrası gazetecilerin ayaküstü sorularını yanıtladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 12 Ekim 2019 - 09:52

Organizasyonda konuşmacı olarak yer alan oyuncu Mert Fırat, özel hayatına dair içten açıklamalarda bulundu. Fırat, ”Evlilikten korkan bir insandım. Ama özellikte son iki yılda hayatım çok değişti ve iyi ki hayat arkadaşımı bulmuşum da birlikteyiz diyorum şimdi” dedi. Evlerinde cinsiyet eşitliğinin olduğunu ifade eden Mert Fırat, ”Aslında evde İdil’in sözü geçiyor ama bunda fayda olduğunu düşünenlerdenim.” dedi.

“PLANLI HAREKET ETMİYORUZ”

Evliliklerinin üzerinden 14 ay geçtiğini ifade eden Mert Fırat, ‘Çocuk düşünüyor musunuz?’ sorusu üzerine, ”Bu konuda planlı ilerleyen bir çift değiliz. Özel bir çabamız yok ama ikimiz de eşit orantıda istiyoruz ama şu an böyle bir şey yok doğrusu” dedi.

Son güncelleme: 12:09 - 13.10.2019