Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz baba oldu
Özcan Deniz baba oldu
Mart ayında, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Feyza Aktan ile dünya evine giren şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, baba olduğuna dair müjdeyi sosyal medya hesabından verdi.
Magazin 30 Nisan 2018 - 07:16

Özcan Deniz baba olmanın heyecanını yaşıyor. Özcan Deniz ile eşi Feyza Aktan Deniz’in ‘Kuzey’ adını verdikleri oğulları dün gece saat 23.06’da Maslak’ta özel bir hastanede dünyaya geldi. Sezaryen ile dünyaya gelen Kuzey bebeğin 3 kilo 545 gram ağırlığında ve 51 santim uzunluğunda olduğu öğrenildi. Kuzey ile anne Feyza Aktan Deniz'in sağlık durumlarının oldukça iyi olduğu belirtildi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

45 yaşındaki Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük Feyza Aktan (25) ile sade bir nikâhla dünyaevine girmişti. Mart ayında gerçekleşen bu nikahta 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan Pazar akşamı doğum yaptı. Deniz bu haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Bebeği, parmağını tutarken çekilmiş kareye duygusal bir not düşen Özcan Deniz; “Geldi mucizem..Tarifi zor duygular içindeyim” yazdı. İşte o fotoğraf:

ozcan-deniz-1

 

Son güncelleme: 14:05 - 30.04.2018