“Bunlar asla düşünmezler, kendilerini geliştirmezler. Kendi yankı odalarından çıkıp, içinde yaşadıkları toplumu anlamaya, tanımaya, öğrenmeye tenezzül dahi etmezler. Yıllarca ön yargılarını gerçek zannettiler. Yıllarca sahte korkularının esiri oldular. Bugün de İslam’ın nüvesini teşkil eden Kelime-i Tevhid’i bilemeyecek kadar cehalet, nefret ve gaflet çukurunda boğuluyorlar...

Samimi bir üzüntüyle ifade etmek isterim ki, bu kirli oyunun siyasetteki en büyük aparatı da maalesef hep CHP oldu. Yine hayat tarzı, köken, mezhep, inançlar ve semboller üzerinden pis bir oyun oynanmaktadır. Çirkin senaryoları ve oyuncularını izlemeyi, gerçek niyetleri ve yüzlerini millete ifşa etmeyi sürdüreceğiz... Riyad’dan size ekmek çıkmaaaz! Tişörtleri farklı bir şekilde boyamak size bir şey kazandırmaz. Samimiyseniz, dürüstseniz bunu ülke genelinde milli ve yerli olarak ifade edin!”

Erdoğan bunları belediye başkan adaylarını tanıttığı toplantıda söyledi...

Gerçi, ‘samimiyseniz bunu ülke genelinde milli ve yerli olarak ifade edin’ derken neyi, kimleri kastettiği anlaşılmasa da ‘ekmek çıkarma’ işi yaşadıkları toplumu tanıyıp çözenler tarafından şahane anlaşılmıştı!

Nasıl mı?

* Kelime-i Tevhid bayrağı. Boyut 50x75, kumaş cinsi yüzde 100 polyester 100 gram kaliteli raşel kumaş, kenarları çift iğne dikişi, uzun ömürlü, kullanılan boyalar sağlığa zararlı değil, fiyatı 45 lira.

* Çift katlı saten kumaştan siyah Kelime-i Tevhid bayrağı, Türk Bayrağı, dörtlü krom direk bayrak seti. Solma paslanma yapmaz, fiyatı 549 lira.

* Kelime-i Tevhid bayrağı yeşil 2 metreye 3 metre gönder bayrağı, fiyatı 759 lira.

* Osmanlı sancak, fetih sancağı, Türk Bayrağı, Kelime-i Tevhid, Besmele, Fetih ve Saff Suresi. Boyut 6 metreye 9 metre. Fiyatı 12 taksit 7 milyon 499 bin lira.

* Parlak raşhel kumaş yeşil Kelime-i Tevhid, 150x225 cm. Fiyatı 374 lira.

* Kelime-i Tevhit yeşil makam bayrağı. Demek ki makama bu bayraktan asan makam sahipleri de var... Direkli, saçaklı fiyatı 2 milyon 199 bin lira. Alem dahil yükseklik 2 metre 23 cm. Telalı özel üretim, külah gibi dimdik durur sönük olmaz. Katlanmaz. Kargoya rulo şeklinde verilir. İpleri üzerinde asmaya hazır. Not: Ürünün gönderim süresi azami 3 gündür ama aciliyeti varsa iletişime geçilebilir.

* Kelime-i Tevhid saten kumaştan askılı takvim, fiyatı 197 lira.

* 60x100 Kelime-i Tevhid bayrak. Stoklar sınırlı olduğu için üründen en fazla 20 adet sipariş verilir. Kampanyalı fiyat 179 lira.

* Kelime-i Tevhid yeşil bandana, fiyatı 72 lira. 15 gün içinde ücretsiz iade.

* Filistin bayrağı üzeri Tevhid yazılı 70x105, fiyatı 214 lira.

* Yeşil Kelime-i Tevhid saten hatıra üçgen flama. Fiyatı 199 lira.

* Türk Bayrağı’nın ay ve yıldızında Kelime-i Tevhid ve Besmele olan 1 metreye 1.5 metre boyutlarında bayrak, fiyatı 400 lira. Kargo bedava.

* Yeşil düz Kelime-i Tevhid raşel kumaş 4 metreye 6 metre caddelere asmak için, kulpları mevcut, sağlam, rüzgara, yağmura dayanıklı. Fiyatı 3 milyon 499 bin lira.

* Püsküllü çift baskılı Kelime-i Tevhid bayrağı. Fiyatı bin 320 lira.

Binlerce örnek var. İster online satış yapan sitelerden, istersen doğrudan üreticiden sipariş et.

Dünya liderimiz CE HA PE zihniyetine, cahillere, kendi yankı odalarından çıkamayanlara ‘size ekmek çıkmaaaz’ diye bağırsa da memleketin yerli ve de milli ticari zekası her dönemde olduğu gibi durumdan, Kelime-i Tevhid bayrağına olan yağmur gibi talepten ekmek çıkarmasını bildi!

Bu işler böyle... Birileri o bayrak bu bayrak derken ‘yankı odalarından çıkan’ birileri de hayat tarzı, köken, mezhep, inanç ve semboller üzerinden her daim malı götürüyor, satışları katlayıp ciroları geliştiriyor!