Reklamsız Sözcü

Lindsay Lohan, kaçarken yakalandı!

Hollywood’un sorunlu kızı Lindsay Lohan, İstanbul’dan ayrılıp Ege’ye uçtu.

android-time 10:49 19 Temmuz 2015
Lindsay Lohan, kaçarken yakalandı!
Hollywood’un sorunlu kızı Lindsay Lohan, İstanbul’dan ayrılıp Ege’ye uçtu.

TARKAN ABDULLAHOĞULLARI/SOZCU

Çalkantılı yaşantısı ve kötü alışkanlıklarıyla Hollywood'un sorunlu kızı olarak anılan ünlü model ve oyuncu Lindsay Lohan, İstanbul'dan ayrılıp Ege'ye uçtu.

Gizlice geldiği İstanbul'da bir gecede beş mekan birden gezen oyuncunun İstanbul'dan ayrılışı ise olaylı oldu. Arkadaş grubuyla geldiği Türkiye'de İstanbul'un altını üstüne getiren Amerikalı oyuncu, önceki gün Tepebaşı'nda kaldığı otelden ayrıldı.

10 valiziyle birlikte otelden ayrılan ünlü yıldız, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda makyajsız halde görüntülenince ortalığı ayağa kaldırdı. Lohan, otomobilden çıkmayıp içeride beklerken, bu sırada arkadaşlarında birisi elbise torbasıyla aracın ön camına kapatarak, ünlü yıldızın görüntülenmesini engelledi.

Giydiği mini şortuyla dikkat çeken Lohan, sıfır makyajsız haliyle şaşırtırken, 5 dakikalık bekleyişten sonra korumasının yardımıyla otomobilin ön koltuğundan inebildi. Koruması, elbise torbasıyla gazetecilerin objektiflerini kapatmaya çalışırken, bu sırada Lohan, arkadaşlarının fötr şapkasıyla yüzünü gizleyerek, terminale kadar yürüdü.

Uyuşturucu alıp otomobil kullandığı gerekçesiyle geçen yıl kamu hizmetinde çalışma cezası alan ünlü yıldızın birkaç günlük seyahati için 10 valiz alması dikkat çekti. Lohan ve beraberindekilerin Genel Havacılık Terminali'nden tarifeli bir uçakla Ege'ye hareket etti.

Kainat güzeli seçilecek

Kainat güzeli seçilecek

 

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more