Sözcü Plus Giriş

Kalçasından 8 santimetrelik bardak çıktı

Çin'de hastaneye çığlıklar içinde gelen adamın röntgenini çeken doktorlar adeta şok yaşadı. Doktorlar genç adamın anüsünde 7 santimetre çapında bir cam bardak buldu. Kırılmamış vaziyette bulunan bardağın nasıl girdiği ise henüz çözülemedi.

Sozcu.com.tr
08:46 -
Kalçasından 8 santimetrelik bardak çıktı

Çin’de hafta başında hastaneye kaldırılan bir genç adam çığlıklar içinde ortalığı velveleye verince herkes şaşırmıştı. Kalçasında bir ağrı olduğunu söyleyen ve doktorlardan yardım isteyen evli ve genç adam neredeyse bayılacak gibi olunca doktorlar müdahale ederek röntgen çektirdi.

Guangzhou’da yaşayan adamın sorununun ne olduğunu anlamak isteyen doktorların kafasında daha çok soru işareti oluştu. Bunun sebebi ise röntgen sonuçlarında adamın kalçasında 8 santimetre yüksekliğinde ve 7 santimetre çapında bir cam bardak olmasıydı.

bardak1

Hemen ameliyathaneye alınan adam orada da bağırmaya devam etti. Doktorlar öncelikle cam bardağı elle çıkarmak istediler. Bunun için hastayı sakinleştirmek ve gevşetmek için ilaç verildi. Bu sırada cisme ulaşan doktorlar bardak kaygan olduğu için elde edemedi.

bardak2

Bunun üzerine ikinci yolu deneyen doktorlar ameliyat yaparak neşterle adamı kesip bardağı çıkardı. Bardağı kırılmadan çıkaran doktorlar, daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını ama hastanın sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu. İki gün boyunca hastanede yoğun bakımda kalan adam önceki gün kendine geldi. Çin basınına konuşan adam, bardağın kalçasına nasıl girdiğini söylemedi.

Son güncelleme: 08:53 07.09.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more