Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Nagihan Karadere’ye ihanet şoku
Survivor Nagihan Karadere’ye ihanet şoku
Nagihan Karadere adada ter dökerken, eşi çapkınlık yaptı. Karadere, başka bir kadına çıplak fotoğraflarını gönderen eşi Uğur Gökçe'nin bu hareketiyle şoke oldu.
Magazin 7 Ekim 2016 - 11:24

Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere  eşinin ihanetiyle sarsıldı. Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı.

nagihanvekocasi

 

Son günlerde çok sık rastlanan aldatılma hikayelerine bir yenisi daha eklendi. Survivor 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere eşinin ihanetiyle sarsıldı. ‘Renkli Sayfalar’ programı haber müdürü Mert Doğan’ın haberine göre, Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı. Nagihan’ın namuslu kocası’ notu ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraf büyük ses getirdi.

NAGİHAN’DAN İLK AÇIKLAMA

Eşinin ihanetini öğrenen Nagihan Karadere çıktığı televizyon yayınında gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı. Nasıl yaşadım ama bilmiyorum. Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.

İLGİLİ HABERSurvivor Nagihan Karadere kimdir?Nagihan Karadere kimdir?

“GÖRÜNTÜLERİ GÖRÜNCE ŞOKA GİRDİM”

Biraz anlayışlı olsun herkes. Haklı haksız göz etmeksizin biraz daha sakin olsunlar; çünkü bir kızım var. Onun etkilenmesini istemiyorum. Boşanıp boşanmama konusunu şu an konuşmak istemiyorum. Bu konuyu 2 gün önce öğrendim Sosyal medyadan mesaj geldi eşinin bende fotoğraf ve videosu olduğunu söylediler. Kız Türk numarası Romanya numarasıydı. Görüntüleri görünce şoka girdim. Eşime söyleyince bir şey diyemedi. Daha önce böyle bir şey yaşamadım. Eşimden beklemezdim.

Son güncelleme: 15:56 - 07.10.2016