Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türk dizi oyuncuları Fransa’da
Türk dizi oyuncuları Fransa’da
Türk dizi oyuncuları, katıldıkları tanıtım fuarında dünya basınının büyük ilgisini çekti.
Magazin 20 Ekim 2016 - 06:50

Fransa’nın Cote D’azur kentindeki kentinde düzenlenen Uluslararası İletişim Programları Pazarı (MIPCOM) Fuarı’nda Türk dizleri de kendilerine yeni pazarlar bulmak için katıldı. Fuara katılan Türk dizilerin oyuncularının katıldığı medya tanıtımlarına dünya basınının ilgisi büyük oldu.

3. sezonuyla ekranlara gelen O Hayat Benim dizisinin başrol oyuncuları Keremcem, Ezgi Aşaroğlu, Ceren Moray ve Oya Başar medya mensuplarına poz verdi.

ohayatbenim

Önümüzdeki günlerde 11 yıl sonra ekranlara tekrar bir arada oldukları Vatanım Sensin isimli projeleriyle dönen Halit Ergenç ve Bergüzar Korel de basının ilgi odağı oldu.
halitberguzar

Şu sıralar Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle seyirciyle buluşan Seda Bakan ve Kadir Doğulu da tanıtım fuarına katılan isimler arasındaydı.

banasevmeyianlat
İLGİLİ HABERAnne dizisine Monte Carlo'da benzeri görülmemiş lansmanAnne dizisine Monte Carlo'da benzeri görülmemiş lansman

Son güncelleme: 08:39 - 20.10.2016