16 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! MPİ Süper Loto’da ikinci devir!

Süper Loto sonuçları belli oldu. MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto şans oyununda geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmamış ve 1. devir gerçekleşmişti. Bu akşamki çekilişte de 6 bilen çıkmadı ve 3 milyon 210 bin TL bir sonraki çekilişe devretti. İşte 16 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı...

16 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! MPİ Süper Loto’da ikinci devir!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinin bu haftaki sonuçları merakla bekleniyor. 6 şanslı rakamı doğru tahmin edenlerin büyük ödüle hak kazandığı Süper Loto oyununda bu hafta büyük ikramiye katlandı. Geçtiğimiz çekilişte 6 bilen çıkmamış ve 1. devir gerçekleşmişti. Büyük ikramiye tutarı olan 1 milyon 484 bin lira bir sonraki çekilişe devretmişti. Bu akşam ise Süper Loto büyük ikramiye tutarı 3 milyon 210 bin lira olarak belirendi. İşte 16 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun bu akşamki çekilişinde büyük ikramiye tutarı 3 milyon 210 bin lira olarak belirlendi. Bu hafta da 6 bilen çıkmadı ve 2. devir gerçekleşti.


SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...