26 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 56 milyon TL!

Milli Piyango'nun en fazla kazandıran oyunlarından Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar belli oldu. Haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye katlanmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam büyük ikramiye tutarı 56 milyon 69 bin TL olarak belirlendi. İşte 26 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

26 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye 56 milyon TL!

Çılgın Sayısal Loto’da sonuçlar açıklandı. Yenilenen Çılgın Sayısal Loto’da 90 rakam arasından 6 doğru rakamı bilenler büyük ödülü almaya hak kazanıyor. Hem kupon olarak hem de internet üzerinden oynanabilen Çılgın Sayısal Loto’da haftanın sonuçları sorgulama ekranı haberimizde.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto’nun 11 nolu çekilişi bu akşam saat 21.30’da yapıldı. Çılgın Sayısal Loto’da şanslı rakamlar şu şekilde; 13-27-38-58-59-69 joker 45

BÜYÜK İKRAMİYE DUDAK UÇUKLATIYOR

Çılgın Sayısal Loto’da bu akşam yapılan çekilişle birlikte büyük ikramiye tutarı da belli oldu. Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye miktarı 56 milyon 69 bin 172 TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ÇILGIN SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.