Dikkat çeken hareketlilik… MHP’lilerden sosyal medyada aynı mesaj

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Twitter hesabından, MHP lideri Devlet Bahçeli adına yaptığı "Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır" açıklaması siyasetin gündemine bomba gibi düştü. Açıklamanın hemen ardından MHP'nin önemli isimlerinin peş peşe aynı tweetleri atması dikkat çekti.

Dikkat çeken hareketlilik… MHP’lilerden sosyal medyada aynı mesaj

MHP cephesinden gelen “Üç Hilal'in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır” açıklaması siyasetin gündemini bir anda ısıttı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın MHP lideri Devlet Bahçeli adına yaptığı açıklamanın ardından dikkat çekici bir gelişme daha yaşandı. Yalçın’ın son paylaşımının ardından MHP’nin önemli isimlerinin aynı tweetleri atması dikkat çekti.

AYNI PAYLAŞIM

MHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Celal Adan ile MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın aynı dakikalarda “Bozkurt duruşu olmalı insanın, hain pusuları bertaraf eden, Bozkurt bakışı olmalı insanın, yurduna göz dikenin gözünü oyan, Bozkurt Lideri olmalı insanın, ergenekondan çıkarıp vatan kuran, vatan kurtaran!” paylaşımı yaptığı görüldü.

MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker de aynı mesajı verdi.

2011 MESAJI ÇIKTI

MHP kaynakları, Yalçın’ın paylaştığı mesajın 2011 yılındaki Bahçeli’nin bir konuşmasından alıntı olduğunu kaydetti. Kaynaklar, mesajların sosyal medyadaki ülkücülere yönelik tepkilerden dolayı olduğunu kaydetti.

Bahçeli'den çarpıcı açıklama: Üç Hilal'in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur İlginizi Çekebilir Bahçeli'den çarpıcı açıklama: Üç Hilal'in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur