Sözcü Plus Giriş

Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle

Sen Anlat Karadeniz yeni sezona bomba gibi başladı. Dizinin 54. bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Diziseverler yeni sezonda Tahir ile Nefes'in bebek heyecanına ve romantik anlarına şahit oluyor. Başrollerinde Ulaş Tuna Astepeli ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı dizinin kadrosuna yakışıklı oyuncu Ali Ersan Duru da katıldı. Diziseverlerin merak ettiği 55. son bölüm fragmanı yayınlandı, Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanında yine heyecan doruğa çıkıyor. İşte son bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı...

Güncellenme: 09:07, 05/09/2019
Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 54. son bölüm izle

Dizilerde yeni sezonlar başlarken izleyiciler dizilerin yeni sezonlarını ilgiyle takip ediyor. Dün akşam Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonu ekranlara geldi ve izleyiciler dizinin son bölümüne kavuştu. Sen Anlat Karadeniz’in 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve gelecek bölümden ipuçları izleyiciyle buluştu. Sen Anlat Karadeniz 54. son bölümünde ise Tahir son anda Nefes’i hastaneye yetiştirmeyi başarır. Hem Nefes’ini hem de doğacak çocuğunu kaybetme korkusuyla çılgına döner Tahir. Bunun tek sorumlusu olan Genco’dan hesap sormaya gittiğinde hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Genco’nun yıllar önce canını yaktığı genç bir kız Nefeslere sığınır. Artık Genco yaptıklarının cezasını çekecektir. İşte Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki ve Sen Anlat Karadeniz 55. yeni bölüm fragmanı…

SEN ANLAT KARADENİZ 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 54. SON BÖLÜM İZLE

Yangından kurtulmayı başaran Genco, Melek’i susturmakla kalmayıp Kalelilerden intikam almak için kolları sıvar. Kalleşçe bir plan yapıp, Nefes’in radyodaki konuşmasını sürpriz bir silaha çeviren Genco, Kalelilerin itibarını iki paralık etmek için uğraşacaktır.

Son bölümde Kaleli ailesinin deniz sefası ekrana geldi.

Melek için işbirliği yapan Nefes ve Hazan sonunda genç kızı konuşturmayı başarırlar. Melek o güne kadar sır gibi sakladığı gerçeği Nefes’le paylaşırken, Melek’in itirafı Genco’nun bu savaştaki ölümcül darbesini hazırlar.

Nefes ve Tahir doğacak çocuklarının hayalini kurarken, bu hayale gölge düşer. Acilen ameliyata girmesi gereken Nefes, Genco tarafından kaçırılır. Hayatta kalmak için zamanla yarışan Nefes, şimdi Genco’nun elinde tutsaktır.

Yayınlanma Tarihi:22:37,